top of page
< Back

DEVELİ ELBİZ TEKNİK SERVİSİ

Corporate-culture-min-e1507638058209.jpg

Firma :

DEVELİ ELBİZ TEKNİK SERVİSİ

Web Sitesi:

İl :

Kayseri

İlçe :

Develi

Telefon :

03526219979

Adres :

Harman Mah. Pazar Sokak No:35/A DEVELİ

Hakkında

DEVELİ ELBİZ TEKNİK SERVİSİ

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan beyaz eşyalarınızı, kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Firmamız kendi sektöründe yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir.
Beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak hizmet veren Elbiz Teknik Servis, 2007 yılında Develi de kurulmuştur. Sektörde güçlenerek yoluna devam etmek isteyen firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurmaktadır.
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima elektrikli süpürge ve küçük elektrikli ev aletlerinde kullandığımız tüm yedek parçalar için garantili hizmet vermekteyiz.
Hızlı ve Yerinde Servis:
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde atölyemize getirilmektedir. Uzman teknik ekibimiz ile atölyemize alınan cihazlarınız temiz ve titiz bir şekil de tamiratı ve onarımı yapılmaktadır.
Tüm Markalara Servis Hizmeti:
Geniş yedek parça yelpazemiz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz.
Ekiplerimiz bozulan cihazınızı yerinde tamir ediyor, günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemiyorsunuz. Üstelik bu yöntem ile daha hesaplı ve güvenilir hizmet alıyorsunuz. Elbiz teknik Servis her zaman sizin için hizmetin en iyisi için yanı başınızda…

Previous
Next
bottom of page