top of page
< Back

Kırıkkale Nurtek Kombi Teknik Servis

Corporate-culture-min-e1507638058209.jpg

Firma :

Kırıkkale Nurtek Kombi Teknik Servis

Web Sitesi:

İl :

kırıkkale

İlçe :

hepsi

Telefon :

05323907150

Adres :

Tüm Kırıkkale

Hakkında

Kırıkkale Nurtek Kombi Teknik Servis

Kırıkkale Nurtek Kombi Teknik Servisi olarak kombinizin tüm bakımı için hizmetinizdeyiz. Nurtek Kombi Teknik servis olarak sizlerin sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kombinizde oluşan arızaları profesyonel çalışanlarımızla onarımını yapmaktayız. Kombinizde meydana gelen(su akıtma,ısıtmama,sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması,kombinin patlamalı yanması,kombi ses çıkarması vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz. Kombinizin bakımında; yanma odası temizleme, pompa motoru temizleme gibi işlemler yapmaktayız. Kombinizin bakımında; yanma odası temizleme, pompa motoru temizleme gibi işlemler yapmaktayız. Bu anlamda kendini sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Kombinizin markası her ne olursa olsun kombi bakımı - kombi arıza servisi ihtiyaçlarınızda kombi servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizim hizmetimiz, sizin memnuniyetinizdir.

Kırıkkale Nurtek Kombi Servisi Hizmetleri
Bölgenize en yakın servis ağı, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale için buradayız. 7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Kombi arıza,montaj ve bakım taleplerinizi hızlı çözüm sunuyoruz.


Kırıkkale Kombi Bakımı Bilmeniz Gerekenler
Kombi Servisi, uzman servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir kombi servisinden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.


Neden kombi bakımı yaptırmalıyım?
Kombinin periyodik bakımı, yetkili servis tarafından kış sezonu öncesi veya kış sezonu sonunda olmak üzere en az yılda bir kez bakım yaptırılmalıdır. Bu bakım ile kombinin sezon ortasında arızalanma ihtimalini en aza indirmiş olacaksınız. Bakımı yapılmış bir cihaz, bakımı yapılmamış bir cihaza göre daha az yakıt tüketecektir. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlamış olacaksınız. Cihazın bakım yapılırken, yanma kontrolü de sağlandığı için dışarıya atılan atık gazları kontrol altına alıp, çevreye daha az zarar vermiş olacaksınız. Kombi bakımlarını düzenli yaptırırsanız hem cihazınızın ömrünü uzatır hem de çevreyi ve bütçenizi korursunuz. Kombi bakımı cihazınızın durumuna göre değişmektedir.


Kombime ne sıklıkta bakım yaptırmalıyım?
Kombinin periyodik bakımı için, kış sezonu öncesi veya kış sezonu sonunda olmak üzere en az yılda bir kez bakım yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz.


*Kombi bakımında neler yapılmaktadır?

-YANMA ODASI TEMİZLİĞİ YAPILIR.
-Cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
- Tozlanma kontrolü yapılır gerekliyse temizlenir.
- Cihazın yanma odası brülörü kontrol edilir.
- Su ısınma kazanı (ana eşanjör) kontrol edilir
- Kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarı kontrol edilir.
- Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
- Kombinin otomatik gaz kesme durumu kontrol edilmelidir.
- Kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Ek olarak baca çıkışlı hermetik olmayan ve yoğuşmalı yeni sistem kombilerde cihaz farklılığından dolayı yapılanlar
Bacalı Kombilerde
- Baca limit sensörü kontrol edilir.
- Bacanın çekiş durumu kontrık edilir.
Yoğuşmalı Kombilerde

- Yoğuşma su haznesi temizlenir.
- Kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtre temizlenir.

Baca bağlantılarının kontrol edilmesi
U manometre ile gaz kaçak kontrolü yapılması (Kombi gaz besleme hattından sonra )
Elektriksel kontrollerin yapılması ve ölçülmesi
Sistemin su basıncının kontrol edilmesi ve gerekli hallerde tesisat havasının alınması
Sistemin su basıncının kontrol edilmesi ve gerekli hallerde tesisat havasının alınması
Tüketiciye kullanmakta olduğu cihaz ile ilgili olarak herhangi bir şikayeti olup olmadığının sorulması
Fan veya baca davlumbazının temizlenmesi
Baca hava kanallarının temizlenmesi
Genel parçaların dış temizliği
Kapasite ayarlarının kontrol edilmesi
Tesisat filtrelerinin temizlenmesi
Alt hidrolik grubun kontrol edilmesi ve temizlenmesi
Sirkülasyon pompasının kontrol edilmesi ve temizlenmesi
Ana eşanjörün kontrol edilmesi ve dış temizliği
Genleşme tankı hava basıncının kontrol edilmesi
Genel parçaların oksidasyon temizliği
Yoğuşma suyu drenaj hattının kontrol edilmesi
Tesisat su giriş basıncının kontrol edilmesi
Gaz basınç değerlerinin kontrol edilmesi
Ürünün genel çalışma fonksiyonlarının kontrol edilmesi
Cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmeli. 

*Kombime neden bakım yaptırmalıyım? Hangi aralıkla bakım yapılmalıdır?
Yapılan bakımdan sonra kombinizin randımanı artar, kullanım süresi uzar, doğalgaz tasarrufu sağlar, kombinizin konforlu bir şekilde uzun yıllar boyunca sizlere hizmet etmesini sağlar.  (İlk iki yıl bakıma ihtiyaç duyulmaz)


*Kombi ve radyatör bakımının faydaları nelerdir?
Kombi bakımı aylık %30 tasaruf sağlar ve ömrünü uzatır, daha aktif çalışır. Radyatör (petek) bakımı %40 tasaruf sağlar ve daha iyi ısı verir. Böylece radyatörler daha uzun ömürlü olurlar.

*Kombi bakımının yapılması önemli midir?
Isıtma sisteminize yapılacak düzenli bakım, cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Kombinizin bakımı yapılarak daha verimli ve daha sorunsuz çalışması sağlanır. Bu sayede, verimli çalışan kombinin tüm kapasitesinden yararlanarak yakıt tasarrufu elde edilir.
kırıkkale kombi arıza, kırıkkale kombi onarım, kırıkkale petek temizliği, kırıkkale petek temizliği yapanlar, kırıkkale petek temizleme, kırıkkalede petek temizliği, kırıkkale petek temizleme hizmeti, kırıkkale kombi anakart tamir, kırıkkale kombi anakart arıza, kırıkkale kombi anakart tamiri, kırıkkale kombi bakım, kırıkkale kombi bakım onarım, kırıkkale kombi arıza tamir, kırıkkale kombi tamiri yapanlar, kırıkkale kombi bakımı yapanlar kırıkkale petek temizliği, kirikkale kombi tesisat kurulum, kırıkkale kombi tesisat, kırıkkale kombi kurulum, kırıkkale kombi montaj,
kırıkkale merkez kombi arıza, kırıkkale merkez kombi onarım, kırıkkale merkez petek temizliği, kırıkkale merkez petek temizliği yapanlar, kırıkkale merkez petek temizleme, kırıkkale merkezde petek temizliği, kırıkkale merkez petek temizleme hizmeti, kırıkkale merkez kombi anakart tamir, kırıkkale merkez kombi anakart arıza, kırıkkale merkez kombi anakart tamiri, kırıkkale merkez kombi bakım, kırıkkale merkez kombi bakım onarım, kırıkkale merkez kombi arıza tamir, kırıkkale merkez kombi tamiri yapanlar, kırıkkale merkez kombi bakımı yapanlar kırıkkale merkez petek temizliği, kırıkkale merkez kombi tesisat kurulum, kırıkkale merkez kombi tesisat, kırıkkale merkez kombi kurulum, kırıkkale merkez kombi montaj, kombi ustası, kombi doktoru, kombi hastahanesi, kombi tamircisi, kombi tamir, kombi tamiri, kombi servis, kombi servisi, kombi arıza, kombi arızası, kombi onarım, kombi parça değişim, KIRIKKALE kombi, kirikkale kombi, kırıkkale kombi

Previous
Next
bottom of page